respectmaja.wgz.cz

NightWork

Články

Klip NightWork: Dyk a Prachař se globálně oteplili!

Hudební aktivisté z kapely NigtWork mají nezvratné důkazy o globálním oteplování v České republice! A tak se jako správní občané rozhodli podpořit homosexuální menšinu novým klipem Globální oteplování!

"K ohřevu planety dochází kvůli nárůstu homosexuálů, chcete-li odborně, pak tedy teploušů. Pokud chceme i my v České republice moře, a to chceme, už žádné drahé dovolené! Musíme propagovat homosexuální menšinu, protože 4 % jsou opravdu smutné číslo. To i světové burzy spadnou za jeden jediný den o víc procent. Naším cílem je posílit domácí homosexuální komunitu na 8 až 9 % do Silvestra roku 2008. Dále pak do konce fiskální uzávěrky roku 2010 si klademe ambiciózní cíl přeorientovat 45,7 % světové populace a dosáhnout tak pěkné hodnoty 49,7 % homosexuálních jedinců," netají se kluci z kapely.

Zpověď mladého aktivisty je zhudebněna na melodickém základu tak, aby se líbila i našim babičkám. "Hlavně žádné výstřelky," dušují se členové skupiny. Text písně je založen na vědecké studii, která bádá, proč k oteplování dochází a jak mu můžeme zabránit či napomoci. Globální oteplování přináší i agendu, kterou hudební aktivisté chtějí dodržet v rámci změny klimatu.

Globální oteplování vzniklo v několika mutacích také proto, aby se hudba NightWork mohla šířit světem tak rychle jako oxid dusíku. Tuto veličinu považují za velkého konkurenta na domácím i světovém trhu.

Anglickou verzi textu napsal drsný rebel Petr Kolečko, německou verzi skvělá a velmi schopná Mirjam Landa a francouzskou femme fatale Emma Smetanová. NightWork chce totiž agitovat na mezinárodní úrovni!

I když si koledují o nálepku "parta teploušů", ničeho se nebojí. Člen skupiny Jakub Prachař se o sobě často v bulváru dočítá, že už homosexuálem dávno je, takže i když o tom možná předtím nevěděl, jistě se po přečtení řádků zamyslel a s přeorientováním neváhal.

Slova refrénu: "já jsem gay, jsem gay, jsem" si na koncertech s radostí zapějí i dívky. Píseň byla navíc velmi vřele přijata městem Teplice, které se již nemusí cítit ukřivděně proti větším městům v ČR. Pokud by Tepličtí projevili zájem, NightWork je ochotna slavnostně předat novou hymnu zastupitelstvu města.

Ten, kdo má nemístný smysl pro humor jako NightWork a šedá hudební scéna ho nudí, jistě po strašné sláďuře "Vánoční čas" přijme s otevřenou náručí další počin nočních dělňasů. Globální oteplování není jen recese a už vůbec nemá urážet homosexuální menšinu. Ba naopak, je to nakřivo postavené zrcadlo maloměšťáckému pohledu na svět. "Nevíme, co chceme říct, ale něco určitě," dodávají členové skupiny NightWork.

Zdroj: super.cz
Žádné komentáře
 

Copyright © respectmaja.wgz.cz ° Stránka není oficiálním webem skupiny NightWork