respectmaja.wgz.cz

NightWork

Honza Maxián

Honza

Funkce ve skupině:
klávesy
Datum narození, místo:
16.7.1983(Rak), Praha
 
Nick:
Madmax
 
Další činnost:
V roce 2004 absolvoval Pražskou konzervatoř, obor hudebně-dramatický. V průběhu studia účinkoval v žižkovském divadle Dik Od roku 2003 hostuje ve Východočeském divadle Pardubice v inscenacích Romeo a Julie, Veselé paničky Windsdorské, Člověk pro každé počasí a v muzikálu Do naha! (Ethan) a Malované na skle. V současné době účinkuje v divadle Kalich v muzikálu Daniela Landy Tajemství, v muzikálu Jack Rozparovač a v činoherním představení Je Úchvatná. V divadle Braník pak v hudební komedii Den na zkoušku. Nadaboval řadu filmových a televizních rolí ( Elijaha Wood např.: Pán prstenů: Frodo, nebo ze současné doby Spiderman: Spiderman, Harry Potter: Cedric Diggory, atd.)
Věnuje se také skladbě, napsal hudbu pro všechna představení divadla Dik, ve kterých účinkoval. Vytvořil také hudbu pro muzikál Josefa Laufera a Tomáše Trapla Kancelář. Spolupracoval, hrál či hraje v několika českých kapelách a projektech od jazzu až po současné moderní žánry (Shower Elephants, Support Lesbiens, Mad Finger, Jenda Beck, Marek Libert, Bek Ofis, …) ze současných pak samozřejmě kapelu Nightwork a Bojkot Production, spolupracoval s hudebními tělesy v Německu, Švýcarsku, Anglii. Absolvoval kurzy skladby a klavíru na konzervatoři v Dortmundu. I nadále píše hudbu pro divadla, televizi a rozhlas.
Ztvárnil postavy ve filmech jako: Variácie Slávy (W.A.Mozart), Home (Angl./Francie), Don Pacheco (Něm./Špan.) titulní postavu, v seriálu Světla Pasáže (televize Nova), ad.
Jako hudební režisér natočil hudbu k desítkám filmů a televizních projektů společností Buena Vista Internacional, Disney, Warner Brothers, Dream Works aj. Ve svém studiu natočil i několik desek pro české i zahraniční interprety.
Žádné komentáře
 

Copyright © respectmaja.wgz.cz ° Stránka není oficiálním webem skupiny NightWork