respectmaja.wgz.cz

NightWork

News

Akce a záznamy z nich

Taky máte pocit, že se poslední dobou s kluky  roztrhl pytel?
27/3/2009 v Noci s Andělěm
04/4/2009 v Esu na TV Nova 
05/4/2009 Český tučňák 09
09/4/2009
Dobré ráno na Čt2
Český rozhlas Ostrava - pořad Koktejl
Český rozhlas Ostrava - koncert (Studio 1)
 
A teď bych se ráda vrátila k jednotlivým akcím. Jako první tedy k Noci s Andělem. Kluci se na noční vysílání vyzbrojili, jak se patří. Oděni ve slušivých župáncích zapěli nejznámější songy okořeněné o dvě novinky Kladivo a "Slovenské RnB" alias Drevosustruhár. Záznam najdete na Ceskatelevize.cz.
 
Čtvrtého dubna jsme mohli kluky vidět na TV Nova v pořadu Eso. NightWork přišli představit klip Globální oteplování, který byl nasazen do hitparády.
 
Festival Český tučňák již po čtvrté uděluje sošky pro mladé umělce. V kategorii Mladá hudba byla nominována i skupina NightWork. V sobotu jste též mohli sledovat na TV Barrandov reprízu pořadu Pelíšky slavných (v roce 2006 vysílala TV Óčko), tentokráte s Františkem Soukup a tehdejším osazenstvem NightWork. Záznam na barrandov.tv.
 
Dnes, přesněji tedy včera jsme měli příležitost vidět kluky v Dobrém ránu s Českou televizí, bohužel o tom vědělo asi hodně málo a tak ho většina prošvihla. Včerejší nabytý program NightWork pokračoval v Českém rozhlase Ostrava v pořadu Koktejl. Poslechnout záznam můžete rozhlas.cz.
  
A poslední akcí včerejšího dne byl koncert v ČRo Ostrava od 18:00, který byl beznadějně vyprodaný už nejméně týden dopředu. Pokud jste nesehnali lístky nebo je pro vás Ostrava trochu z ruky mohli jste hodinu koncertu vyslechnout na vlnách ČRo Ostrava. Škoda jen, že na posledních třech zmiňovaných akcích chyběl František Soukup, který zůstal v Praze a nadále se zotavuje z operace, které se podrobil na sklonku loňského roku.  
Poslední komentáře
16.03.2012 23:02:51: Poslední videoklip Andělská dívka...
 

Copyright © respectmaja.wgz.cz ° Stránka není oficiálním webem skupiny NightWork